קלינט איסטווד ווילם דפו עבור קשישים זכויות אין סחר מין קשישים

Willemdafoe7IE0YN0R

קלינט איסטווד אומר לראות את התמונה המלאה.

הפלישה הביתה של קשישים, חטיפות של זקנים, שליטה על נכסים באמצעות סחיטות ושוחד מגיפה הזקנים שלנו טוויג היא תשובה היפותטית כמו ת’ורן, אשטון קוצ’ר כבר יש את האלגוריתם להפסקת התעללות מינית בילדים וסחר בנשים של נשים, למה לא להרחיב את טווח למבוגרים.

וילם דפו עומד עם נכדים, כשאדם עם קבוצה של נהיגה עם טנדר, הם לא אהבו את אחת הדמויות שלו, הוא נלקח. זה כל כך מהר. למשפחה אין דבר מלבד המשטרה ואולי ארגונים שיעזרו להם למצוא אותו. שום דבר כמו ת’ורן … וילם דפו פשוט נראה כמו הסבא היפה הזה עכשיו, לא האיש הרע הפוטנציאלי.

אתה לא צריך להשתמש במישהו על המראה, אבל זה מה שאני עושה עם וילם דפו הוא נראה נהדר כמו אדם מבוגר. הוא נראה כמו סבא שלי בצד של אמא שלי.

בצרות עם עקומה זה על אדם מבוגר לומד שיש לו בת שאכפת לו ההזדקנות שלו. קלינט איסטווד משחק ומכוון את האיש המבוגר הזה. הוא עושה זאת בידיעה שגברים אינם רוצים להזדקן.

אין שום התעללות מבתו במהלך הסרט רק בת מנסה לבלות רגעים עם אביה כדי לראות אם הוא זקוק לעזרה, שבסופו של דבר הוא לא עושה ועושה את העבודה שלו יפה עם בתו תורם קנקן חדש במקום כוח hitter כדי אטלנטה ברייבס.

אבל זה המקום שבו אני בא עם ת’ורן, קלינט איסטווד היה בימוי תסריט שהיה צורך להפוך לסרט. ת’ורנטוויג יציל משפחות כמו זו בסרט אם יקרה משהו לדמותו של איסטווד, שהבת לא יכלה לעזור לאחרים. הלחימה בהתעללות בזקנים היא זהה ללחימה בהתעללות בנשים ובילדים. ההתעללות יכולה להיעצר עם מודעות ומבוגרים המבקשים לתקן התנהגות פוגעת ויש אנשים בכלא.

לאחר כתיבת זה אני יודע שאני צריך לעלות על הרגליים שלי טוב יותר, ולקבל את VA לתוך הבית הזה. אני יודע לכתוב על זה, ולהשיג את מה שאני צריך לעשות זה שני דברים שונים, אתה רואה שאני זהה הדמות איימי אדמס משחק, אבל אבא שלי מראה סימנים להתערבות נדרשת בקרוב, אני לא יודע כמה בקרוב , אני רוצה לעזור בלי להתעלל בו או בביתו, אבל אני לא יודע איך. אז אני הולך לעשות מחקר נוסף עם VA על איך לעזור הוותיק משוחרר נכה כי הוא אבא שלי.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Invictus Games Foundation אני רוצה שתסתכל.@WeAreInvictus

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s