Bayan Thompson Ürpertici Konu Çocuk Thorn’in cinsel istismarı

ThompsonclassdMDXQAImrZL

Bu cesur öğretmene, Bayan Thompson’a, iki küçük kızım adına, bir okulda cinsel istismarcı / çocuk istismarcıları tarafından zarar gören ve “Değerlendirmeler” için hastane yataklarında 2016’da sona erenlere teşekkür etmek istiyorum. Daha fazla bağış olması gerektiğini biliyorum ve bu sonucu asla göremeyeceğimi düşündüm.

Tekrar Çocuk Cinsel İstismarı ve Cinsel Kaçakçılığı hakkında her gün Ashton Kutcher tarafından kurulan ve dikkatini çeken diğer kişilerle birlikte Thorn’a bildirilen ve bağışlar almak için yazı yazacağım ve evet benim kendi hikayem en büyük değil, evet neden Orlando, Florida’da annesiydi? Çocuklar Seattle, Washington hastane yatakları 2016’da.

Kadınlara ve çocuklara cinsel şiddete son vermek istiyorum, Thorn başkalarından yardım aldığım şeyi yapacak, korkarım ki daha fazla kurban yaratacağım korkusu ve bu korku benim için günlük bir gerçek. Bunun hakkında konuşun, insanlar faillerin bile farkındalar.

Karanlık Web’de etrafta dolaşan ve bazı kurban ailelerini, tanrı korusun, kurbanı Thorn’u gördüklerini ve evet, ben de bunu istiyorum istiyorum, sonra da Thorn’ın beni travmatik adam kaçırma olayımdan sonra yönlendirmesini istiyorum. Daha fazla adam kaçırma istemiyorum, anladım, sonuna kadar seks köleliği istiyorum !!

Tanrı daha çok adam kaçırma olayını yasaklıyor ve bu aile üyesinin eksik olduğunu gösteren daha fazla işaret var. Thorn bu aileye yardım etmek için kullanılacak, ancak Thorn ve WWAB’ın adam kaçırma yaratmasını istemiyorum, bu yüzden Thorn kullanıldı, bunu durdurmak için bağış istemekten korktum biliyorum, bu kötü ekipte araba görmeni istiyorum Komşuluk.

Bayan Thompson ve onun sınıfı benim kadar cesur. Lütfen bu sınıfı yardım edin ve rahatsız edilen sürüngenleri insanlara zarar vermekten kurtarın. Teşekkür ederim, Bayan Thompson, iyi Hristiyan eserlerine devam etsin.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Invictus Games Foundation Ou te manao ia e tilotilo. @WeAreInvictus

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s