הפרלמנט של טוני בלייר בריטניה בוטל 1833 ביטול העבדות חוק! קוץ, 1729 משוחררים עבדים כחוות דעת

אלא אם כן אתה חוקר גדול אתה לא תמצא דעה שנותנת שחרור ל עבדים על ידי דעת בלבד, עבור אפריקאים אמריקאים.

ב -1729 הוא חוק הדעות הראשון, דעתה של יורקה-טלבוט על העבדות (הוא לא נבחר למשפט אלא רק דעה), לדעתו, הראשון הוא שעבדות המדינה מוטעית וצריכה להיגמר.

ביטול הוא חשוד של 1833 ביטול העבדות חוק, הביטול לא רואה כי דעה זו 1729 הוא חוק הארץ בבריטניה, אני לא חושב הדעה היא פרלמנטים החוק כי הם לא היו צריכים 1833 מלכתחילה אם זה היה. הייתי צריך להסתכל עמוק מאוד כדי למצוא את המשפט הראשון.

אני יודע שזו דעה נפוצה כי העבדות מתה. זה לא! ת’ורן, שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה שאכפת להם, לא תידרש לצאת נגד סחר במין (עבדות המין) מלכתחילה אם העבדות מתה, ורק ההיסטוריה.

סחר סחר עבדים 1807 רק עצר את אזרחי בריטניה למכור עבדים. מכירה בלבד לא נפסקה לא בעלות מלאה של עבדים על ידי קולוניאלים או נושאים בריטיים.

אבל החוק הוא לא דעה נפוצה אז טוני בלייר היה עוול! וכל הפרלמנט שלו! הדעה, 1729, לא נבחר על ידי הפרלמנט כמו 1833 היה. אני יודע את המלכה בשם אליזבת השנייה אינה אחראית הבלגן הזה, היא צריכה להיות שונה הפרלמנט, הפרלמנט צריך לתקן את הטעות העצומה של טוני בלייר.

מלקרוא את הדעה, 1729, לא היה לראות את היצירה של 1807 או 1833 אבל זה יכול היה להיות בשימוש על ידי טוני בלייר. 1807 מאפשר התערבות צבאית הצי הבריטי יכול לחסום רצים עבדים, אבל הם לא יכלו לעשות הפסקה הסיטונאי של סחר העבדים, וזה wiki ניסוח reworded על ידי לי.

1833 היה המפתח להפיכת חוק מסוים היה שם כדי לעצור את העבדות, לא דעה, החוק. דעתי אינה עומדת בבית המשפט, דעת עורכי הדין כי הלקוח שלו אשם אולי לא לעמוד בבית המשפט כאשר נכתב הצביע לתוך החוק על ידי הפרלמנט הוא שם. אז טוני בלאיר הוא להאשים עבור פאניקה פוטנציאליים! ומישהו יתחיל את זה, כי סחר מין הוא עדיין עבדות, כך 1833 הוא עדיין צורך.

דעה אינה חוק מלא. אני יודע שבית המשפט העליון הוציא פסקי דין ואלה משמשים כחוק, דעתו אינה חוק פסק דין. אז טוני בלייר אומר שזה בסדר להשתמש בצי כדי לעצור סחר עבדים אבל אם אדם הוא כבר הבעלים כי אדם לא יכול להיות נמכר שוב האדם הוא לא בחינם או.

קבל את זה, האדם יכול להיות בבעלות עכשיו, אבל לא נמכר. האמת. אני לא מרוצה מביטולו של חוק שאומר שאיני יכול להיות בבעלות כלל, והדעה הזאת היא חוק בריטניה, לא הפרלמנט שמכתיב את החוק או את המלכה.

אני אדם חופשי, וחוק צריך לומר כי באנגלית פשוטה, לא רק חוות דעת אומר שאני חופשי כאשר מישהו קובע אחרת מייצרת ניירות ולאחר מכן משלם לי שום שכר רק בגדים ואוכל.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s