1833 עבדות מעשה ביטול בריטניה בוטל 1997? אתה צריך לשקר! אני מסיר תמיכה Invictus ת’ורן

שני הדימויים האלה מגיעים מוויקי ארצות הברית וביטול מעשה הוא 1997, ביטול חוק העבדות של 1833, המאפשר לעבדות של אפריקאים אמריקנים להחריד, וכאשר אתה עוקב אחר הקישור לחוקים אחרים, זה אומר שבריטניה הגדולה היא באמצעות חוק בתי המשפט הבינלאומי במקום חוק בריטניה להפסיק את העבדות.

אני עובד עם ת’ורן שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואחרים שאכפת להם, זה סחר נגד מין התעללות מינית של ילדים כלי אכיפת החוק. אני לא מושלם, אני יודע ואני תומך 100% חיילים, אבל אני לא יכול לתמוך בבריטניה הגדולה יותר ת ‘ורן באותו זמן, בחרתי להציל את הילדים שלי וילדים אחרים.

ביסודו של דבר קראתי את זה אומר כי בבריטניה העבדות נולדה מחדש בשנת 1997. אני יודע החוק הבינלאומי הולך אחרי העבדות, אני גם עם תורן. אבל בלי חוק בבריטניה אפשר להפסיק נכון? הממלכה תומכת בעבדות בשקט. ואני לא יכול בהכרה טובה להאמין כי כרגע, אבל אני יהיה למשוך את התמיכה שלי.

חוסר האמונה כי העבדות נעשה משפטי בשקט בזמן שהייתי סטודנט הוא אמיתי מאוד. היכן נמצאים החוקים הבריטים האחרים, אם אמצא אותם או שאגיד להם אחרת, אני אסיר את חוסר התמיכה שלי עד אינביקטוס עד אז.

הדוכס הארי מססקס זה מזעזע, אשתך דוכס מייגן יכולה להיות עבדה אמיתית של בריטניה הגדולה. אני לא יכול, זה לא מציאותי, אבל זאת האמת.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s