1833 Kölelik Kaldırılması Yasası İngiltere 1997’yi yürürlükten kaldırdı? Yalan söylemelisin! Invictus Thorn için desteğimi geri çektim

Bu görüntülerin her ikisi de ABD’den wiki’dir ve bir eylemin iptali 1997’dir, 1833 Köleliğin Kaldırılması Yasası yürürlükten kaldırılmıştır; köleliği durdurmak için Büyük Britanya Yasası yerine uluslararası mahkeme yasasını kullanmak.

Ashton Kutcher ve diğerleri tarafından kurulan Thorn için ve onunla çalışıyorum, bu yasalar için bir cinsel taciz ve çocuk taciz aracıdır. Mükemmel değilim, askerleri% 100 destekliyorum ve destekliyorum ama aynı zamanda Büyük Britanya’yı ve Thorn’u daha fazla destekleyemiyorum, çocuklarımı ve diğer çocukları kurtarmayı seçtim.

Temelde okuduklarım Büyük Britanya’da köleliğin 1997’de yeniden doğduğunu ima ediyor. Uluslararası hukukun kölelikten sonra gittiğini biliyorum, ben de Thorn’la birlikteyim. Fakat Büyük Britanya’da yasalar olmadan doğru durabilir miyiz? Krallık sessizce köleliği destekliyor. Ve şu an bunun bilincinde olamıyorum ama şu anda desteğimi geri çekeceğim.

Ben üniversite öğrencisiyken köleliğin sessizce yasal hale getirildiği inancı çok gerçekti. Diğer İngiliz yasaları nerede, onları bulursam veya başka türlü söylersem, o zamana kadar Invictus için eksiklik desteğimi geri çekeceğim.

Sussex Dük Harry bu korkunç, eşiniz Düşes Meghan İngiltere’nin gerçek bir kölesi olabilir. Yapamam, bu gerçek değil, ama gerçek.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s