Tony Blair’in Parlamentosu Büyük Britanya 1833 Kölelik Kaldırılması Yasasını yürürlükten kaldırdı! Thorn, 1729, köleleri görüş olarak serbest bıraktı.

Çok iyi bir araştırmacı olmadığınız sürece, Özgürleşme’yi yalnızca Afrikalı Amerikalılar için köleye köleleştiren bir görüş bulamazsınız.

1729’da ilk Görüş kanunu, Yorke-Talbot köleliği görüşü (kanuna göre oylanmadı, sadece bir fikir), kanuna göre devlet köleliğinin yanlış olduğunu ve sona ermesi gerektiğini düşünüyor.

Yürütme Yasağı, 1833 Köleliğin Kaldırılması Yasası’nın balık olduğunu, itirazın, bu 1729’nun Büyük Britanya’daki toprak kanunu olduğu görüşünde olmadığını düşünüyorum; öyleydi. Bu ilk içtihat yasasını bulmak için gerçekten derin görünmek zorunda kaldım.

Köleliğin öldüğünün yaygın bir hukuk görüşü olduğunu biliyorum. O DEĞİL! Ashton Kutcher tarafından kurulan ve bu kadar umursayanların diktiği Thorn, eğer kölelik ölmüşse ilk etapta seks ticaretine (seks köleliği) karşı gelmek zorunda kalmayacaktı.

Köle Ticaret Kanunu 1807, yalnızca İngiltere vatandaşlarının köle satmasını engelledi. YALNIZCA SATIŞ DURUMLAR VEYA İNGİLİZ KONULAR TARAFINDAN TAVANLARIN TAM DEĞERLENDİRİLMESİNİ DURDURDU.

Ancak hukuk genel bir fikir değil bu yüzden Tony Blair YANLIŞ’taydı! Ve onun bütün parlamentosu! Görüş, 1729, 1833 gibi Parlamento tarafından oy kullanmadı. II. Elizabeth adlı Kraliçe’nin bu karışıklıktan sorumlu olmadığını biliyorum, Parlamentodan farklı olması gerekiyor ve Parlamentonun Tony Blair’in büyük hatasını düzeltmesi gerekiyor.

1729 görüşünü okuduktan sonra, 1807 veya 1833’ün oluşumunda görülmedi, ancak TONY BLAIR tarafından kullanılmış olabilir. 1807, askeri müdahaleye izin veriyor İngiliz Donanması, köle koşucularını engelleyebilir, ancak köle ticaretinin toptan satışını durduramazdı ve bu benim tarafımdan dile getirilen wiki ifadesidir.

1833, belirli bir yasayı vermenin anahtarıydı, fikirleri değil, köleliği durdurmak için oradaydı. Benim görüşüm mahkemede durmuyor, avukatlar müvekkilinin suçlu olduğu görüşünde, Parlamento tarafından yazılı olarak oy kullandıklarında mahkemede dava açmayabileceği görüşünde. Bu yüzden TONY BLAIR, POTANSİYEL BİR PANİK İÇİN KANIN! Ve birileri başlayacak, çünkü seks ticareti hala kölelik yapıyor, bu yüzden 1833’e hala ihtiyaç var.

Bir görüş tam yasa değildir. Yargıtayın karar verdiğini ve bunların hukuk olarak kullanıldığını biliyorum, GÖRÜŞ HUKUKU değil. Bu yüzden Tony Blair, Deniz Ticaretini köle ticaretini durdurmak için kullanmanın uygun olduğunu ancak bir kişinin zaten o kişiye ait olması durumunda tekrar satılamaz ve kişinin de özgür olmadığını söylüyor.

Anla, kişi şimdi sahip olabilir, ancak satılamaz. HAKİKAT. Hiç sahip olamayacağımı söyleyen bir kanunun yürürlükten kaldırılmasından memnun değilim ve bu görüş, Parlamentosu yasa veya Kraliçe yapmadan değil, Büyük Britanya’nın kanunu.

Ben özgür bir insanım ve yasalar açıkça ingilizce olarak söylemeliyim, sadece birileri aksi halde kağıt ürettiğinde özgür olduğumu söyleyerek değil, bana sadece giyim ve yiyecek ücretini ödemiyor.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s