ABD’li Colin O’ Brady Invictus Prince Harry’dir

Colinobradyimage1

Antarktika’da 53 gün süren yürüyüş tamamlandı ve Colin O’Brady, “Sonunda en ünlüydü, ağlıyordum ve sıfır izleyici kitlesiyim” dedi.

Ashton Kutcher’ın kurduğu ve umursayanların yarattığı Thorn, Antarktika’da 53 günlük bir yürüyüşe benziyor, sadece sıfır izleyici kitlesi var gibi görünüyor. Ben bu izleyiciye haklıyım, Thorn’un bağış düğmesine sahip olduğunu ve kar amacı gütmeyen çocukların çocukların cinsel istismarcılarını / cinsel köleliklerini durdurmak için yardıma ihtiyaç duyabileceğini gören tek kişi benim. İşte yardım… ben.

Her neyse, Bay O’Brady’e hayranım ve bir gün kendim için bunun gibi bir zam istiyorum.

Invictus şampiyonları gibi, dış savaşlardan gaziler de Büyük Millet’i 1000 mil boyunca Prince Harry ile birlikte yürüttüler, şimdi bu zammı kullanmalı mıyım? 1833’te Köleliğin Kaldırılması 1997’de Büyük Britanya’nın Parlamentosu tarafından yürürlükten kaldırıldığından, bana ve başkalarına söylenen kahverengi ten pigmentli insanlar yine de köle olabilir.

Colin O’Brady ve Prens Harry’e tebrikler, umarım ikiniz de köleliğin, seks köleliğinin (seks kaçakçılığı olarak da bilinir) çocuklara yönelik cinsel tacizin sona ermesi gerektiğini düşünürsünüz.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s