Harrison Ford Morning Glory 1997 Büyük Britanya 1833’ün yürürlükten kaldırılma eyleminin yürürlükten kaldırıldığını bildirmedi. Thorn, Kanye West

ItalianrachelMcAdamsQYVQ1WNK

Morning Glory, Day Break New York ile ilgili, Bugün şovunun yarışması olan Harrison Ford, Diane Keaton bunu, özel bir güzel yıldız olan Rachel McAdams’ın yeni Day Break’i daha iyi reytinglerle yaratan kadın olarak eklediği olumlu hislerle başlıyor.

Bu filmi, halen var olan seks köleliği hakkında konuşmam gerekenleri buldum ve 1997’de Büyük Britanya’nın Tony Blair’inin kölelik karşıtı bir yasası olduğunu ve diğer yasaların Afrika’nın özgürlüğünü önlediğini açıklayan diğer yasaların İyi fikir, bulduğum yasaya göre düzenlenmiş kimseyi özgür tutmuyor. Bu yüzden Afrikalıların özgür olduğu veya bu konuda cilt pigmenti olanların yerini alacak bir kanun yoktu.

Morning Glory, Jimmy Carter’ı Cinsel Suçlu olarak yanlış temsil ettikleri bir sahneye sahipti. Komik olan, Harrison Ford’un karakterinin New York Valisi’nin tutuklanması olan gerçek haberi elde etmek için kandırmak zorunda kalana kadar gerçek haberi Morning Glory’ye göre bildirilmemesiydi.

1997’de olan bu, Haberler’in bugünkü Şov’a veya Tony Blair’in 1833 Köleliğin Kaldırılması Yasası’nı yürürlükten kaldırdığı haber bültenlerine hiç gelmedi. Yasanın kaldırılması insanlığa karşı bir suçtur.

Morning Glory’yi seviyorum ve Jimmy Carter’ı yanlış tanıttıkları gibi, “Eski Başkanı yanlış tanıttığımız teknik zorluklar nedeniyle özür dilerim” diyen bir video olacaktı.

Ben de aynısını yapacağım, 1833 yasanın kaldırıldığı haberi tweetliyordum, Bay Kanye West’in adının tweet’lerin çoğunda yanlış yazılmasından nefret ediyorum. Ashton Kutcher ve onun umurunda olanların kurduğu Thorn’u tweetliyordum, çünkü halka açık bir şekilde belirtti ve 13., 14. ve 15. değişikliklerin yürürlükten kaldırılması gerektiğini göz ardı ettim. İngiltere’de Anayasa’nın yürürlükte olduğu yasa ile aynı yasaları bilmek isteyebileceğini düşündüm.

Onun jestine katılmıyorum Bay West, anayasadan nefret dili olmadan istemiyorum, bunu 5 / 5’in kişisi ve köleliğe yapılan diğer referanslardan istiyorum, yeni yasanın Afrikalılar ve çocuklar da dahil olmak üzere her rengi belirtmesini istiyorum yasalarımızla ücretsiz. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’NİN MUTLULUK ULUSU PURSUIT’İNDE İZİN YOK.

Kölelik dili sonsuza kadar Anayasa dışında ise bir rüya gerçek

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

The English translation is here. Translated by GOOGLE translate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s