SNL Pete Davidson 9/11 kahramanı babası Thorn Louis CK gibi

Pete-Davidson-Interview-Howard-Stern-September-2018

Bir itfaiyeci 9 / 11’de hayatını kaybetti ve bir çocuk babasının babası olduğunu bilerek çaresizce oturdu. Çocuk Pete Davidson’du ve şimdi bir yetişkin olarak Pete Davidson komedi ile birlikte itfaiyecinin kendisi oldu, bana ulaşmak için mizahı kullandı, Thorn için Ashton Kutcher’ın kurduğu çocuklara yönelik cinsel tacizi durduracak bir araç.

9/11 cinsel tacizde bulunan o çocuğun tecavüzüydü, ama tehdit ettiği hayatı almak yerine, çocuk ilaç tedavisi yapamayan bir kriz yöneticisine gitti, ancak kötü insanları yakalamak için pratik yapıyoruz. çocuğa zarar verdi. Pete Davidson şimdiye dek SNL yöneticilerini kurtardı, benim görüşüme göre, Bay Davidson SNL yöneticilerine New York şehrinin büyük tecavüzünün kurbanları olduklarını görmelerini sağladı.

Böylece Pete Davidson tekrar mikrofona girdi ve elinden gelenin en iyisini yaptı, alete dikkatini çekti. Cinsel kötü dokunuşta bulunduğunu itiraf eden Louis CK, bir seks kaçakçılığı olayı sırasında olsaydı, bazı Louis CK’nin yakalanıp mahkum edilmesine yardımcı olabilirdi. Louis CK tarafından kötü dokunma olayı bilmiyorum, bu yüzden bu konuda başka bir yazı olmayacak.

Kahraman itfaiyeci babası gibi olduğunu gösteriyor. Bir sonraki kurtarmayı görmeyi dört gözle bekliyorum, çünkü Pete Davidson New York’u ve diğerlerini tecavüze uğratan bir süper kahraman.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s