Henry Cavill Durrell Koruma Grubu Toprağın Islahı, Daha Çok Polyamory Dikenine Neden Olabilir

durrellact

Bir Polyamory, bir kadınla aynı evde yaşayan birden fazla erkek veya birkaç erkekle birlikte bir evde yaşayan birkaç kadındır ve tek bir aile evi olan bir apartman kompleksi değildir, Durrell Conservation Group bağış ve destek aramaktadır. yaban hayatı arazilerini geri kazanmak, o araziyi geri kazanmak için insanların yaşam koşullarını yeniden düşünmeliyiz.

Thorn, Ashton Kutcher ve önemseyenlerin kurduğu cinsel tacizleri ve cinsel ticareti engelleyen bir araçtır. Bu araç, MEN’lerin MEN’lerle yaşamak için güvende hissetmelerine yardımcı olabilir!

Bunun bir gerginlik olduğunu biliyorum, ancak tek eşli bir erkekte tek bir aile evinde bir kadınla yaşıyor. Tek bir aile evi, hayvanların yaşadığı toprakları alır, eğer çok fazla tek eşli varsa, hayvanlar için daha az toprak vardır. Polyamory’ler varsa daha büyük evler olabilir, ancak hayvanların yaşayabileceği ve yiyecek bulabileceği daha fazla park da olabilir.

Bunun erkekler için korkutucu olduğunu biliyorum.

Kadınları evde yalnız başka bir erkekle yalnız çocuklara güvende değil mi? Bir Poliamoryanın güzelliği, LOVING iletişimidir. Bir erkek cinsel ihtiyaçları hakkında konuşur, cinsel olarak yaşadığı o kadına ihtiyaç duyarsa konuşur ve bildiği kadar özel olması gerekirse. Şiddet döngüsü ihtiyaçları hakkında açık bir iletişim ile azalır. Polyamory’yi seviyorum, lezbiyen eğilimlerinden çok eşim. Ve hayatımdaki açık iletişim henüz gerçekleşmedi.

Ben Polyamory’nin kölesiyim, çünkü bu iletişim şiddeti tamamen ve küfürlü ilişkileri durduruyor. Ayrıca, tek bir aile evinde daha fazla insan, hayvanlar için daha fazla alan İnsanlık için bir kazançtır! Henry Cavill, Durrell’in elçisi olarak lütfen çok eşli bir ev olabilecek Kensington Sarayı’na dikkat edin.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s