פני מרשל הליגה של קוץ משלהם! סופיה Floersch עגלת נהג הנרי קאוול Durrell עשוי לקבל ביקור

sophiafloerschuvcb1asf

הזעזוע של מותה של פני מרשל גרם לי להפסיק, רציתי, אחרי שקראתי על המוות לכתוב על סופי פלורש תחילה בגלל הנושא שהמנהלת, מר פני מרשל, קיבלה על עצמה בשנות ה -90. בתור דירקטורית מנהל מרשל ביים את הסרט האהוב עלי עבור נשים, ליגה משלהם.

כמו ת’ורן, כלי שנועד לעצור את הפגיעות המיניות של ילדים ונשים שנוצרו על ידי אשטון קוצ’ר ואלה שאכפת להם, היתה פני מרשל חלוצה עצמה נמשכה לחלוצים אחרים בכל ליגת הנשים של הבייסבול.

סופי פלורש נמצאת בליגה משלה, היא הנהגת הצעירה של קארט על הפלנטה הזאת בגיל 17. הנשים של דרמה המכוונת היטב של פני מרשל עשו את אותו הדבר, הן היו כל הנשים הראשונות של באסבאל לאמפו. אלה sames אומר משהו בשבילי כי נשים הן מנהיגות מנסה להיות עצמאית בספורט.

קבוצת השימור של דארל זקוקה למנהיגות נשים כדי לראות כי טיוב של חיות בר יכול לקרות. זה פשוט לוקח נשים לומר שהם רוצים לחיות בצורה בטוחה כיפית להם ולילדיהם. אם הם חיים קטנים יותר או בפוליאמורי היא הבחירה של האישה בסופו של דבר. הנרי Cavill השגריר עבור קבוצת שימור דורל אולי רעיונות אחרים של דארל על איך ליצור מקום יותר עבור נהגים Kart כמו סופיה Floersch. (יותר חיות בר לכל אחד הוא בריא)

רוזי אודונל ומדונה עשויות לבחון את זכויותיהם של הילדים, ושניהם הובאו יחד על ידי מנהלת הנשים הגדולה פני מרשל, ורעיון אחד מגב ‘או’דונל הוא נכון ונחוץ, ואני מאמין שתורן הכלי שמפסיק התעללות מינית בילדים Resp חוקת הילדים צריכה להיכתב לכל הילדים. חוקי ילדים צריכים להיות במקום כך בני נוער כמו סופיה Floersch בטוחים בכל רחבי העולם.

בלי פני מרשל מדונה מאמצת ורוזי אודונל מייצגת ילדים מאומצים אולי לא כאן. בלי שפני מרשל תמשיך בהכוונה, אמנות של איש באותה תקופה, לא תהיה סופיה פלוארש.

מנהל השחקנית פני מרשל יחמיץ.

מצטער אם זה לא כתוב טוב אני קצת רגשית על המוות עדיין, ואני מעולם לא פגשתי את הבמאי.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s