Henry Cavill Durrell Büyükelçisi, Hurma Yağı, Polyamory, Land Thorn Islahı

HenryCavill

Palmiye Yağı Asya’da tonlarca yaşam alanı talep etmeye başladı ve evet, markette aldığımız birçok ucuz gıda ürününde olduğunu biliyorum. Hurma Yağını olabildiğince özgürüm ve neden bu çılgınca kararı verdiğimi biliyorum, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer birinci dünya ülkelerinde ucuz yiyecek olan bir ürün oluşturmak için binlerce dönüm gerekiyor.

Asya’daki insanların paraya ihtiyacı olduğunu biliyorum, hepimiz değiliz. Ama seks turistleri için seks köleliğinin var olduğu Asya. Hurma yağı tecavüz habitatı ve ardından gençlerin cinsel zevk için tecavüz ettikleri ilk dünyadan gelen turistlerle, insanların durmaları gerektiği konusunda bilgilendirilmesi gerekiyor.

Yaptığım ürünleri kullanmayı bırakma demiyorum, daha önce Palm yağı içeren ürünler ilk başta Mısır yağları ve Kanola yağlarını kullanıyordu. Bay Henry Cavill, görüşmeleriniz için bu detaylara dikkat edin ve Durrell’in gerçeklerimin gerçek olduğundan emin olmasını sağlayın.

Thorn’un şu an orada olduğunu söyleyeceğim, Ashton Kutcher ve önemseyenlerin kurduğu, ancak 1997’den önce Thorn seks ticaretini durdurmak için mevcut değildi. (1997 yılında, 1833 Kölelik Yasasının Kaldırılması Tony Blair’in Parlamentosu tarafından yürürlükten kaldırıldı). Yani turizm cinsiyet köleliğinin yerini alabilecek yeni çiftlikleri finanse etti mi? NOPE iki endüstri şimdi Asya’ya tecavüz ediyor.

İnsan doğasının endüstrileri sürdürdüğünü görüyorsunuz.

Peki Polyamory Palm petrol endüstrisi ve Cinsiyet köleliği, ekonomi ile nasıl çalışır? Bir Polyamory, insanların tek bir aile evinde yaşadığı, bir grubun daha ince yiyecekler alabildiği ve ucuz işlenmiş yiyeceklere ihtiyaç duymayacakları anlamına gelir;

Hurma yağını ilk etapta kullanan en ucuz rafine gıdalardır.

Bir Polyamory’nin aynı aile evinde veya daha fazla iki erkeğin olduğunu unutmayın, yani iki ekmek kazananı var. Aynı zamanda, bir kadının ev dışında çalışabileceği ve diğer kadınların kese yerine bakıcı olabileceği anlamına gelir. Ekonominin kazandığını görün! Ve daha fazla iş yaratmak için yaratıcılık üstün olabilir.

Şimdi bu Asya’da da işe yarayabilir! Bunun güzelliği ve erkeklerin çocuklarını satmak isteyen pezevenklerden daha iyi korudukları anlamına geliyor.

Durrell Conservation Group, habitatı geri kazanmaya yönelik fikirler üzerinde çalışıyor ve Palm Oil, birçok tehlike altındaki türün topraklarını alıyor. Thorn, Palm Oil tesislerine girmek için bağışlara ihtiyaç duyuyor, böylece erkekler yaratıcı olabiliyor ve çevreye uyumlu bir endüstriyi bir kez daha bulabiliyorlar.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s