אקיק קומיקס לא אותי! הנרי Cavill סופרמן דארל שימור הקבוצה תירס קלינט איסטווד צרות עם עקומה

henrycavillh

כלכלה לא בשבילי! EECK את הספר הספר הקומיקס הוא לא בשבילי! חושב קטן יכול להיות גדול! הוא קומי קטן, כן, אבל זה לא. ראה את זה קבוצת דארל לשימור שיש לה את סופרמן, שמנגן הנרי קוויל, כפי שחושב גם השגריר.

חיים קטנים יכולים לשפר את בית הגידול עבור בעלי חיים ברחבי העולם.

פוליאמורי חי קטן, אבל זה לא יכול להיות עבור קבוצת שימור דארל. זה עבור זה הסביבה.

הנה עוד סיבה Polyamory, וכן זה נקרא משפחה מורחבת, קשישים יכולים לחיות טוב יותר ב Polyamory מאשר אנשים זקנים הביתה. צרות עם כוכב Curve ומנהל הוא הטוב ביותר עבור זה. אני חושב הדמות קלינט איסטווד משחק יחיה טוב יותר עם שניהם איימי אדמס וג ‘סטין טימברלייק, וזה קורה עם כמה משפחות המורחבת.

שוב זה על תקשורת, פולימורי הוא על תקשורת לא פוגעת, וזה המקום שבו ת’ורן מגיע, כלי אכיפת החוק לעצור התעללות מינית בילדים / סחר בילדים המין שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה אכפת. אז הדמות של קלינט איסטווד אם לימד תקשורת Polyamous יוכל להיכנס כי Polyamory ולקבל את הצרכים שלו נפגשו עד היום הוא לא יכול לתקשר, אבל עם תקשורת ברורה הוא יוכל לפני שהוא מאבד את הפקולטות שלו לספר לבתו מה הוא צריך הרצונות.

חשיבה קטנה היא לא רק לחיות פוליאמורי, זה בניין קטן אם אתה רוצה מונוגמיה, או להיות אחד. אני רוצה Polyamory, אז אני לא קונבנציונאלי אבל זה יוצר סביבה קטנה יותר, כי יותר אנשים גרים בבית משפחה אחת.

סופרמן חושב קטן, לפי ספרי הקומיקס, הוא מאחסן את החפצים שלו בצפון, ואז מתגורר בדירה קטנה. אז הנרי קוויל משחק את הדמות עשויה לאהוב את דארל ואת טיוב הקרקע, כי סופרמן היה לתמוך להציל את כדור הארץ, סופרמן אולי אפילו תמיכה תורן כדי לעזור לו להציל ילדים מן המתעללים מין הילד גם כן.

היינו מפסיקים התעללות הבכור על ידי לשים לב הסרט של קלינט איסטווד גם כן, צרות עם עקומה. עצור התעללות זקנים, ילדים הכוכב בבקשה.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s