קווין Spacey הנאשם לא חייב להיות מפורסם תורן דורל קבוצת שימור הנרי Cavill

מתוך שיקול של הנאשם בתיק פלילי אני לא משתמש בתצלום שלו. אני חושב שהאתר הקטן הזה, זה לגברים, גם לנשים, קיבל את ת’ורן הכלי שמפנה את ההתעללות המינית בילדים שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה שאכפת להם, שם קצת.

כתבתי בעבר איך כלי זה עלול להפוך את הנאשמים מפורסם ולהפוך את הפשע להמשיך עוד ועוד. אני לא רוצה שזה יקרה. אני לא יודע אם מר קוצ’ר קיבל את הרעיון למר ספייסי, אבל שמחתי לשמוע בחדשות הלילה שהנאשם לא רוצה לעשות את הפשע המפורסם. זה לקח אומץ.

אני לא יודע אם קווין ספייסי אשם בפשע, הוא חף מפשע עד שהוכח אשם, זאת ארה”ב שבה מר ספייסי מקבל את היום שלו בבית משפט פלילי ויש לו זכות להגן על חפותו.

אולי יש לי דעה של אשמה, כי הילדים שלי היו בבית החולים להערכות בשנת 2016, לאחר שני מטפלים / מורים תקפו את הילדים. שניהם עדיין חופשיים. אבל המטפלים האלה אינם מר ספייסי, ורשומות בתי החולים מראות את ההערכות שקרו, אבל אפילו לשני אלה יש את אותן זכויות כמו מר ספייסי להוכיח שהילדים שלי לא נפגעו, ויכולים להשתמש בילדים שלי שיש להם מחלת נפש קרה, ילד אחד במשפחה שלי מאובחן כי אספרגר אבל אחיותיו שהיו בבית החולים לא, אני לא יודע, לדעתי לסנגורים יש זכות לעבוד ולהשתמש במה שהם חייבים, אבל הילדים שלי לא היו צריכים להיות נפגע מלכתחילה.

הפשע לכאורה של מר ספייסי לא ידבר כאן. וגם לא מה שהוא עשה או לא עשה.

אני פשוט שמח שמר ספייסי מסכים איתי, ואולי תורן מסכים איתי, העבריין ומה שהאדם הזה עושה, לא צריך להיות מפורסם, לפחות זה מה שהבנתי מהדו”ח.

קבוצת השימור של דארל נמצאת במדינה שבה מה שנעשה לכאורה, עדיין לא מזכיר את המעשה בפועל כי מר Spacey לכאורה עשה, הוא חוקי עכשיו אם אדם הוא עבד אפשרי. אתה רואה 1833 ביטול חוק העבדות בוטל בשנת 1997, לכאורה יש רק דעה שמשאיר אנשים בחינם כרגע.

ובכן העבד יכול להיות נגע על פי כמה באופן מיני ולא יכול להשתמש בתהליך הוגן כדי לעצור את התוקף או הבעלים.

אני לא רוצה לפגוע דארל, אני רוצה תיירות ג ‘רזי בריטניה לראות את הפארק, איך זה קורה עם חוק בוטל? במיוחד אם יש אנשים שונאים עבדים מלכתחילה.

איכשהו אני יודע שאני אגיע לפרלמנט באמצעות הנרי קוויל השגריר עבור קבוצת שימור דארל, ואני אגיע לאנשים כדי לומר כי השבה של חיות בר הארץ מוביל לחיות טוב יותר ובטוח יותר עבור נשים עם ילדים.

תודה מר ספייסי על האומץ שלך, ואם אתה עושה את הפשע לשלם את המחיר וללכת לכלא.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s