Kevin Spacey Davalı ünlü Thorn Durrell Koruma Grubu Henry Cavill olmak zorunda değil

Bir ceza davası sanığı için göz önüne alındığında fotoğrafını kullanmıyorum. Bence, kadınlar ve erkekler için olan bu küçük sitenin, Ashton Kutcher’ın kurduğu çocuk cinsel istismarından ve orada bakım verenlerden biraz kurtulan aracı Thorn aldığını düşünüyorum.

Geçmişte bu aracın sanıkları nasıl ünlü yapabileceğini ve suçun devam edip edemeyeceğini yazmıştım. Bunun olmasını istemiyorum. Bay Kutcher’ın Bay Spacey’e göre bir fikir edinip bilmediğini bilmiyorum ama, gece haberlerinde davalının suçu meşhur etmek istemediğini duymak beni mutlu etti. Bu cesaret aldı.

Kevin Spacey’nin suçlu olup olmadığını bilmiyorum, suçlu olduğu ispatlanana kadar masum, burası Bay Spacey’in ceza mahkemesinde gününü aldığı ve masumiyetini savunma hakkına sahip olduğu ABD’dir.

İki bakıcı / öğretmen çocuklara saldırdıktan sonra çocuklarımın 2016 yılında değerlendirmeler yapmak üzere hastanede kalması nedeniyle suçluluk düşüncesi olabilir. Her ikisi de hala ücretsiz. Ancak bu bakım verenler Bay Spacey değil ve hastane kayıtları, gerçekleşen değerlendirmeleri gösteriyor, ancak bu iki fail bile, çocuğumun incinmediğini kanıtlamak için Bay Spacey ile aynı haklara sahip ve çocuklarımı akıl hastalığı olan oldu, ailemde bir çocuğa Aspergers teşhisi kondu, fakat hastanede bulunan kız kardeşleri bilmiyorum, bilmiyorum, bence savunma avukatları çalışma ve kullanma gereksinimlerini kullanma hakkına sahipler, fakat çocuklarım olmadı ilk etapta zarar.

Bay Spacey’in suçu olduğu iddia ediliyor. Ne yaptığını, ne yapmadığını da.

Bay Spacey’nin benimle aynı fikirde olduğu için mutluyum ve muhtemelen Thorn benimle hemfikir olan hem de o kişinin yaptığı şeyle ilgili olarak hemfikir olmayacak, ünlü olmak zorunda değil, en azından raporda anladığım gibi.

Durrell Conservation Group, iddiaya göre yapıldığı iddia edilen bir ülkede, Bay Spacey’in iddia ettiği fiili eylemden söz etmeden, bir insan olası bir köle ise, şimdi yasaldır. Gördüğünüz gibi 1833 Kölelik Yasasının Kaldırılması 1997’de yürürlükten kaldırıldı, iddiaya göre şu anda insanları serbest tutan sadece görüş var.

Bir köleye bazılarına cinsel olarak dokunabilir ve saldırganı veya sahibini durdurmak için gerekli işlemleri yapamaz.

Durrell’e zarar vermek istemiyorum, Jersey Birleşik Krallık’a turizmi park görmek için turizm istiyorum, bu yürürlükten kaldırılmış bir yasa ile nasıl oluyor? Özellikle bazı insanlar ilk etapta slavey’den nefret ederse.

Bir şekilde, Durrell Conservation Group’un büyükelçisi Henry Cavill aracılığıyla Parlamento’ya gideceğimi ve insanlara vahşi yaşam alanlarının geri kazanılmasının çocuklu kadınlar için daha iyi ve daha güvenli yaşama yol açtığını söyleyeceğim.

Cesaretiniz için teşekkürler Bay Spacey ve eğer suçu yaptıysanız, bedelini öde ve hapishaneye git.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s