האיש של היער, אוהדים yye רול, חדשות ישנות, הנרי Cavill Catnip, דארל, ת’ורן

timberlake-05-gq-28sep18_b

זה בא היום, ואני צריך לספר דורל שימור הקבוצה, הנרי Cavill, וזה מידע חוזר על ג ‘סטין טימברלייק סטנס, אמינם עשה את השיר הטוב ביותר!

כאשר אי פעם מידע זה יוצא, דברים מתוחכמים קורה לי, כי אני לא נהנה, אבל היי היי עשיתי את זה, אני במוסיקה ברקע של שירים פגע הבינלאומי. אני אישה מאחורי כל כך הרבה להיטים, כי יש לי רגעים גאווה של חיבה, אבל אז האוהדים מגיעים אלי, ואני הולך אני יודע. התחלתי ב סלבריטאים את האלבום של Nsync 2001, אם שמעת את השיר סלבריטאים ג ‘סטין טימברלייק שרה את השם שלי אמנדה outloud, ולאחר מכן הוא מקבל עבודה.

אני מכיר את רוב השירים אני נמצא, וכן זה נובע לדעת אנשים בתעשייה. פגשתי כמה אנשים ידועים, ואני לא משתמש בהם לעתים קרובות. אני רק צריך את החיים שלי 50% הוא ציבורי, ו -50% הוא פרטי.

אני יודע שאני באלבומים רבים של שירים, ושמי מופיע ברקע. הלהיטים האחרונים היו רוטב וחיים מחוץ לארץ. אני לא יכול לכתוב הרבה על אחד השירים, כי סופר השיר הזמרת עשה משהו שראיתי אותו, ואז שמטתי אותו כמו תפוח אדמה חם. אני יודע מתי פגשתי את טרוויס, השם שבו השתמשתי כאשר קיימתי יחסי מין עם צעיר צעיר ממני בחמש שנים, אני בן 23, והוא בן 19 על פי מה שהוא סיפר לי.

זה קרה ב -1999, באוגוסט 1999, שוב פרסמתי פרטים בעבר, ואני יודע שזה אפשרי. אם אנשים באמת רוצים לדעת, זה כבר בחוץ אז אין חדשות חדשות.

אמא שלי מתה ב -1999 באוקטובר, והיו לי בעיות, כך פגשתי את אבי הילדים שלי. אבל במארס 2000, שיר נכתב בתאריך ההוא, הצעיר קרא לי, ואמר לי שאני האשה שלו, והיתה לנו שיחה. נשארתי עם אבא של הילדים שלי, ואת הצעיר מעולם לא התקשר אלי שוב.

אז 2011, יש לי נשמר על ידי ישוע, ואז ראיתי Freesol וג ‘סטין טימברלייק היו אונס תפקיד מודל אשר להוביל אותי הולך על חיפוש עבודה אגוז למצוא את כתובת הדואר האלקטרוני שלי ואת השם באדמה האחורי של מוסיקה פופולארית החל משנת 2001 .

סיפור הלחישה יצא, פטרתי אותו, זה מה שקורה בסביבה.

הקשבתי ללחישה בפעם הראשונה לפני כן, 20/20 חוויה יצא. זה היה שמי, אמנדה שנחשפה בסרט הווידיאו.

אני יודע נלי פורטאדו מופקר הוא שיר שנכתב, שיחת טלפון שלמה ביני לבין מישהו מבית הספר כספים אישי.

עכשיו כל זה הוא להכחיש. אבל ב 20/20 חוויה ג’סטין טימברלייק, כמה שירים היו ידועים לי, ואני יודע איפה השם שלי נכנס ברקע של השירים. אני גם יודע איש של וודס, כמה בבולשיט הגוף בא ברקע של שיר לא לירי לחיות את הארץ. זה מומחה לזנות. זה, היה רק ​​גלגל עיניים בשבילי, אבל רציני עבור הצעיר. אנחנו לא נלחמים הרבה. כי אני מבין את הרקע שלו.

אני רוצה ת’ורן שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר, ואני יכול להתקשר למוקד שהם סיפקו. כי סקס מוכר, נכון? עשיתי סקס פעם עם מישהו ובסופו של דבר מיליארדי דולרים בשווי של שירים.

השיר האחרון שאני יודע שאני נמצא בו הוא רוטב, איש היער, אבל אני לא רוטב, זה מישהו אחר שמעולם לא פגשתי, ואולי לא רוצה להיפגש. אני בשיר הזה, כי האשה חסרה מה שכתבתי עבור ישוע המשיח. מה שכתבתי לא היה מה לעשות עם התעללות מינית, אבל אני התקשרתי לאישה המתעללת, מפני שבגוף השור ששרר, הכול יכול להתכחש ולעולם לא קרה.

הבחור, טרוויס, אולי מכיר את ג’סטין טימברלייק, אני מבין את התעשייה כך שקורים דברים, אני עלול לטעות בו בשביל איזה ברנש אחר, אבל גשרים נשרפו אז עכשיו הגיע תורו לבכות.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s