Yaban hayatı alanını geri alacak olan Madonna İletişim, BDSM Henry Cavill Durrell Thorn Harrison Ford’a benziyor

dark-disney-disney-cruiseplan

La

Toprak, imha, kendilerini kurtaracak şifre yok ve biz insanlar hayvanlarla iletişim kuramıyor ve birbirlerini yalnız bırakamıyoruz.

Thorn çocukları bir araç olarak kurtarır, kanun gerekmiyor, haklı, dava açmayı kabul ediyor, Ashton Kutcher ve önemseyenlerin kurbanı. Onlar umursarlar, kurbanların da güvenli bir iletişimi yoktur ve diken ile kolluk kuvvetleriyle olabilirler.

Hayvanların yaşayacakları vahşi yaşamı veya toprağı olmayan cinsel istismar mağdurlarının somut ve insanlardan başka hiçbir şeyleri yoktur. İletişim kurmayı bilmeyen daha fazla insan.

Durrell Conservation Group, kamu ile güvenli bir şekilde iletişim kurmanın bir yoluna ihtiyaç duyuyor, ben güvenli değilim. Sağ? Thorn için değerli yaşam alanlarını öldürecek seks ticaretini durdurabilecek yasalar buluyorum. Ellerimi kustum ve çığlık atabilirim! Çocukları kurtar ama sonra hayvanlar öldü.

Karmaşık iletişimin basitleştirilmesi gerekiyor, Ben Bondage Baskınlık Sadomasochism’ine iyi bir iletişim veriyorum. Evet, bu blogda güvenli kelimelere ihtiyaç var. Hayvanlar için arazileri geri kazanmak için Polyamory’yi kullanmaktan bahsetmeye bile izin verin. Hatta küçük yaşamanın güvenli yollarını bulmak.

Müzik endüstrisi semboller kullanıyor, ben de istersem o sektörden uzaklaşamıyorum, Madonna’nın kullandığı temel sembol, esaretin güvenli iletişimi olduğunu belirtmesidir.

Baskın güvenli bir kelime kullanır, itaatkâr da kullanır ve işler çok kirli olduğunda baskın olan veya aldıkları kişi kelimeyi kullanabilir. HAYIR bir hayvan, bunu zamana ihtiyacı olan insanlara belirtmek için yapabilir.

Bu iletişim biçimini seviyorum, biraz kullanıyorum, ama diğerleri gibi her zaman değil. Bu yüzden yeni bilgilerle zaman aşımına veya güvenli bir kelimeye ihtiyacım var, okuyucular için o kelimeye sahip değilim, bu blogda baskınım ama okuyucular benim önerim. Öyleyse, nasıl toprak ıslahı yapılması gerektiğini nasıl belirtirim, ama bir şey buldum, evet, hala yazıyorum, mevcut her insan ticareti mağduru kurbanı kurtarabilecek ve Birleşik Krallık’ta.

İleriye gitmek en iyisidir, küçük yaşamak bir sonraki makalem olacak, Harrison Ford’u bunun için kullanıyorum çünkü Millennium Falcon gemisi onun evi, orada nasıl büyük yaşıyorsun ve yolcuların var.

Madonna, Me ve müzik endüstrisine göre, Evet, BDSM’de konuşmak rahat mı? Gezegeni nasıl kurtaracağımız tartışmasında kullanabilir miyiz? İnsanların da ihtiyacı var.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde WWAB için çok şey oluyor, tüm çevirileri bitirip yeni malzemeler toplayacağım.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s