גן החיות תיירות וולט דיסני החיות ממלכת מין תיירות התיירות דורל שימור הקבוצה הנרי Cavill 50 תאריכים ראשונים

KCW4.jpg

מה היית מעדיף לעשות? תיירות סקס או לבקר בגן החיות המקומי שלך? זה לבד בתור נסיעה אחת כאשר אתה צריך הפסקה מהעבודה.

אני אדם בגן החיות, דיסני וורלד היה איפה עבדתי במשך 2015-2016 דצמבר לפני גיליתי כי זה לא פוליטית דיסני נכונה לרצות ילדים molesters בכלא, למה יש לי ירה היה דעה קולית.

אז אני מתנדב עבור ת’ורן כלי זה מפסיק סקס סחר התעללות מינית של ילדים שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה אכפת.

עכשיו דיסני יש את ממלכת החיות, פארק עם רוכב בגן החיות, נושאים עם אסיה ואפריקה בראש. ביקרתי ועבדתי בפארק שעשועים, ובנוסף עבדתי בממלכת החיות של לודג ‘כדי לעשות שירות חדרים. בעלי חיים שואבים אנשים, וולט דיסני וורלד הוכיחה זאת.

קבוצת השימור של דארל יש גן חיות בג’רזי בריטניה, כי כן הייתי מבקר, הכנסה ומגבלות זמן כי הרעיון בשבילי. הנרי קוויל, שהפרויקט הבא שלו הוא “וויטשר נטפליקס”, הוא השגריר שזכה לתשומת ליבי לקבוצת שימור דארל.

ישנם יעדים אחרים, כמו גם, סנט לואיס יש אחד על גני החיות האחרון בארה”ב, ואני ביקר כי גן החיות. אהבתי את Six Flags Discovery Kingdom מחוץ Vallejo CA, ואת פארק שעשועים שלהם עם אטרקציות חותם ודולפינים. גן חיות משכה אותי כמו עש ללהבה.

הממלכה גילוי בשנת 2001-2002 היה המפורסם של סוס ים שצולמו עם דרו Barrymore ואדם סנדלר בעולם ימית הוואי, והייתי שם ביום הצילומים, הם היו הכל חתך את ואתה לא יכול לראות את סוס סוס באותו יום, 50 תאריכים ראשונים. אוקיי 50 תאריכים ראשונים הסרט הוא סקס נכון? הסוסים האלה היו כל כך מסוחררים.

אני חי בשמים פראים, אלסקה, כי הוא בסכנת הכחדה, כי כמו כל אלסקה אנחנו רוצים הכנסה ופיתוח, אבל אנחנו אוהבים את האיילים שלנו, דוב ועכברים קטנים.

אני צריך לסגור את זה, אני יודע בשבילי כמו אחד, אני מעדיף את הבטיחות של גן החיות, ושימור חיות בר היא אלסקה.

הערה צדדית אם היית באורלנדו, פלורידה 2015-2017, הייתי האישה הגבוהה מרפא, שמלות ודיברתי בשקט את עצמי סביב וולט דיסני וורלד יוניברסל אולפני.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s