עוד עבדות פחות תיירות דארל קבוצת שימור הנרי קאויל ת’ורן

deviantart-landscape-outlook-by-kuschelirmel-deviantart-fantasy-landscapes-paintings.jpg

מלחמת הדרום האמריקאית טרם נסעה לבקר את הקולוסאום ברומא, איטליה כל הזמן. כן, למטעים היה צוות להשגיח על העבדים, אבל בעל קטן יותר לא הלך למקומות, היה עליו לצפות ולשמור על העבד.

אם זה היה עבד מועדף הבעלים היה צריך לעזוב, אם הצוות היה כועס על הבעלים, העבד עלול לברוח כל כך חופשה רק כדי לראות מקומות לא היו אמיתיים.

קבוצת השימור של דארל כוללת גן חיות קטן, היא יעד בג’רסי בריטניה, כמו גן החיות של סן דייגו. לא הלכתי, אני אולי לא אראה את גן החיות בג’רסי, בגלל מה שאני צריך לעשות כאן במדינות, והתקשורת הסברתי שאף פעם לא ביקשתי, עם אמנים בתעשיית המוזיקה. אבל כפי שכתבתי, אני מניחה את התהילה הזאת, את הכמות הקטנה שלי מאחורי תורן כלי שמפסיק את ההתעללות המינית בילדים שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה שמטפלים בי כמוני.

אני יכול להגיד את אתר האינטרנט של גן החיות של ג ‘רזי הוא נחמד, קל לניווט. ואם אנשים להתעניין בחופשות, אשר אמריקאים רבים הם מסתכלים על נוכחות של גן החיות של סן דייגו, כל שנה אנשים לבקר בדרום קליפורניה.

הנרי קאויל מצא יהלום. ועבדות עוצרת אנשים מלומדים על קבוצת שימור דארל וגן החיות של ג’רזי. לעזאזל הרבה פוליטיקה עוצרת אנשים מטיולים ונהנה מקומות מאושרים שאנשים ליצור סביב כדור הארץ.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s