אני צרכן של GOOGLE, אני אוהב את Google, קבוצת שימור דארל, הנרי קוויל, ת’ורן

google_web_search

אני צרכן של Google Translate ו- Google Images, והייתי גאה לראות את ת’ורן שנוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה שאכפת להם לאחר שישה חודשים של תכנית המילגה של GoogleGoogle. אני תומך ב- Google לנקות את התמונות של Google, כי מסנן טוב יותר צריך להיות המציא.

בדרנים ודמויות בדיוניות כמו שלגייה יש זכות כאשר הם חיפשו כדי לא לשעבד שולטת סאדמוזוכיזם, תמונות פטיש, ואת הפין קונה את התמונות של גברים וגופים עירומים אחרים עבור הנשים שנראו.

אני יודע שזה קורה כי יש לי חיפושים בשוגג להגיד שלג לבן, ומצאתי תמונות שלא היו תמונות ידידותיות לילדים, להיות מבוגר לא אכפת לי, אבל מה אם ילד מעד לתוך זה.

מה זה קשור לקבוצת דארל לשימור, או לכומר המככב בשגריר הנרי קאווייל? שאלה טובה, אני מוכן להתערב כשסופרמן מתבצע חיפוש, מר קוויל בא ואנחנו לא רוצים לראות את המין העירום של שושלת טיודור מאחור, שמוצג לילדים.

או אם תמונות עבור קבוצת דורל שימור הוא הרים למעלה, האם אנחנו רוצים לראות את תיאוס הנרי Cavill השגריר שלהם על גבי אורקל Phaedra שיחק על ידי פרידה פינטו קיום יחסי מין מן הסרט אלמוגים בכיכובם של שני כוכבים פעולה. עד כה אני עדיין לראות את התמונות האלה, אז הייתי בר מזל וכך גם קבוצת שימור דארל.

קבוצת דורל שימור זקוקה לחיפוש של גוגל כמוני, כך שאנשים כמוני יכולים לראות את כל בעלי החיים שלהם, את השגרירים עם החיות, ולראות מפות אם דארל מספק (עדיין לא הסתכלתי) על הצלה מוצלחת של בעלי החיים ומה מינים.

לנקות את התמונות של גוגל כאשר גוגל מודעת יכול לקרות, כמו שאני צריך קמבודי לעבודה, קמר, ואני חושב שזה יכול להיות השבוע, אז אנחנו יכולים להיות שימור בקמבודיה מקומות עבודה שנוצרו כי אין שום קשר עם תעשיית המין, שימור יכול ליצור טוב משלמים מקומות עבודה עם התיירות. זה יהיה עבודה עבור קבוצת שימור דארל אם הם יכולים לקבל את התרומות ולעבוד עם תורן מי יודע את המצב הזה יותר טוב ממני.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s