בעלי חיים הממלכה וולט דיסני וורלד גן החיות דארל קבוצת שימור הנרי Cavill ת’ורן כיף מגייס! מר קוניס.

בואו לגייס קצת FUN! כן כיף מגייס היום! ולמה לא לחשוב על הפסקת הסחר מין כמו מתחיל קצת כיף! אני יודע ת’ורן צריך יותר גיוס כספים כדי לעזור לאחר טיפול אלה הקורבנות מסחר מין ו מינית הילד. נוסדה על ידי אשטון קוצ’ר ואלה אכפת.

התמונה לעיל היא מתוך משחק רוגבי כי היה גיוס כספים עבור קבוצת שימור דורל, גם מה קורה אחרי הכיף? ובכן אוכל ויין.

אני עשיתי את הבציר שאני נהנה, Ménage a Trios, ואני לא מבין זיווגים או התאריך אז אל תבקש ממני את זה יין snobbery, אני פשוט אוהב את הטעם, כמו שאני אוהב אדם אחד. אני מחבב אותו, ואולי אני לא אראה אותו, אז יין הוא כמו האיש הזה, הוא רצה על הריח שלו ואני לא יכול להוכיח את זה, אבל הוא משגע אותי. האיש אינו מר קוניס.

אני אוהב תערובות אדומות, גם אחרי גיוס הקרן יכול להיות אחרי מסיבה כי הוא יותר אינטימי. אבל לפני שהיו יכולים להיות טיולים ברחבי גן החיות של ג ‘רזי, וזמנים מהנים נחמד עם יחיד, אנשים היכרויות, או משפחות.

בדיוק כמו ממלכת החיות יש חיות קינג לודג ‘, יש מלונות על ג’ רסי, בריטניה, כי יכול לראות את הצרכים של זוגות, Polyamory של ומשפחה, אבל polyamory היא משפחה וכך גם פוליגמיה, אבל זה מאמרים אחרים.

אז זה מאמר קל, אני צריך את זה. כי זה על כיף. לפעמים הצבעה, כיף לגדל, וקבלת התעללות מינית נעצר לא כיף, כן אני אפילו סוטה להזכיר כי אני אוהב להסתכל על שלג לבן ציוד BDSM.

אני מקווה ששגריר קבוצת שימור דארל, הנרי קוויל, כוכב הפתיחה של “וויטשר נטפליקס” בקרוב, יעודד אנשים לבחון את שימורם ולהציל ילדים באותו זמן. נא לחשוב על גן החיות של ג ‘רזי, בריטניה כיעד כמו ממלכת החיות וולט דיסני וורלד פלורידה, וכי זה יכול להפסיק את הסחר מין התעללות מינית בילדים כי במקום לחשוב על פגיעה במישהו, אנשים נהנים בחופשה.

תראו חופשה בה אתם עוצרים בגן החיות של ג’רזי ולאחר מכן מטוס אל מלון דיסני עבור דיסנילנד פריז, צרפת, זה יהיה חבילת נופש מדהים.

WWFGifts עוזר להגן על מה שנשאר על הפלנטה הזו של בעלי חיים בבקשה לתרום. @World_Wildlife

כלי זה נחוץ THORN הוא זקוק לעזרתך DONATE כדי לסייע בהפסקת התעללות מינית בילדים. @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s