Hayvanat Bahçesi Turizmi Walt Disney Hayvan Krallığı Seks Turizmi Thorn Durrell Conservation Group

wolfkcc

Hangisini tercih edersin? Seks turizmi mi yoksa yerel hayvanat bahçenizi ziyaret etmek mi? Bu, işten bir ara vermeniz gerektiğinde, tek başına seyahat ederken tek başına.

Ben bir hayvanat bahçesi kişisiyim, Disney World, 2015-2016 Aralık ayları bir süre çalıştığım yerdeydi, daha önce siyasi olarak Disney’in cezaevinde çocuk tacirlerinin istenmesinin doğru olmadığını, neden kovulduğumun vokal bir görüş olduğunu açıkladı.

Bu yüzden, Thorn Kutcher’ın kurduğu çocukların ve umursayanların cinsel kaçakçılığını ve cinsel istismarını durduran bir araç olan Thorn için gönüllü oluyorum.

Şimdi Disney Hayvan Krallığı’na, sürdüğüne sahip bir park ve Asya ve Afrika ile temalı bir hayvanat bahçesi var. Bu tema parkını ziyaret ettim ve çalıştım, ayrıca oda servisi yapmak için Animal Kingdom Lodge’u çalıştım. Hayvanlar insanları çeker ve Walt Disney World bunu kanıtlamıştır.

Durrell Conservation Group, Jersey Birleşik Krallık’ta, ziyaret edeceğim, gelir ve zamanın benim için bu fikri sınırladığı bir Hayvanat Bahçesine sahip. Bir sonraki projesi Witcher Netflix olan Henry Cavill, Durrell Conservation Group’a dikkatimi çeken büyükelçi.

Başka yerler de var, St Louis, ABD’deki son BEDAVA Hayvanat Bahçeleri’nden birine sahip ve ben de o hayvanat bahçesini ziyaret ettim. Vallejo CA dışındaki Six Flags Discovery Kingdom’ı ve Seal konumlar ve yunuslarla dolu tema parklarını çok sevdim. Bir hayvanat bahçesi beni ateşe güve gibi çekiyor.

2001-2002’deki Keşif Krallığı, Hawaii deniz dünyası için Drew Barrymore ve Adam Sandler ile filme alınan ünlü mors’lara sahipti ve çekim günü oradaydım, her şeyi bölümlere ayırdılar ve o günü, morsu göremiyordunuz. film 50 İlk Tarihler. Tamam 50 İlk Günler Film sekreterliğidir, değil mi? O Morslar seks tacirlerine maruz kaldılar.

Vahşi bir yaşam cenneti Alaska’da tehlike altındayım, çünkü tüm Alaska’lar gibi gelir ve kalkınma istiyoruz, ancak geyik, ayı ve küçük minik farelerimizi seviyoruz.

Bunu kapatmak zorundayım, benim için bekar olarak biliyorum, bir hayvanat bahçesinin güvenliğini tercih ediyorum ve vahşi yaşamı korumak Alaska.

Yan notta, Orlando, Florida 2015-2017’deyseniz, yüksek iyileşen, kıyafetli bir kadındım ve Walt Disney World ve Universal Studios civarında kendimle hafifçe konuştum.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s