Penny Marshall Kendi Thorn Bir Ligi! Sophia Floersch Sepet Sürücüsü Henry Cavill Durrell ziyarete gelebilir

pennymarshalldir

Penny Marshall’ın ölümünün şoku beni duraklattı, 1990’larda yönetmen Penny Marshall’ın yönettiği konu yüzünden ilk önce Sophie Floersch hakkında yazılan ölümleri okudum. Bir yönetmen olarak Penny Marshall, en sevdiğim filmi “Kadınlar Arasında Kendi” olarak yönetti.

Thorn, Ashton Kutcher tarafından kurulan çocuklara ve kadınlara yönelik cinsel suiistimalleri durduracak bir araç gibi ve umursayanlar gibi, Penny Marshall da tüm kadınların beyzbol yanlısı liginin diğer öncülerine çekilmiştir.

Sophie Floersch, kendi liginde, 17 yaşında bu gezegende en genç KART SÜRÜCÜSÜ’nü kullanıyor. Penny Marshall’ın iyi yönetilen ekran perdeli kadınları da aynı şeyi yaptı, ilk kadınların TÜM AMERİKAN BEYZBOLU LİGİ idi. Bu isimler benim için bir şey ifade ediyor çünkü kadınlar sporda bağımsız olmaya çalışan liderler.

Durrell Conservation Group’un vahşi yaşam alanlarındaki ıslahın gerçekleşebileceğini görmesi için kadın liderlere ihtiyacı var. Sadece kadınların kendileri ve çocukları için güvenli ve eğlenceli bir şekilde yaşamak istediklerini söylemesi gerekiyor. Daha küçük ya da Polyamory’de yaşarlarsa, sonunda kadının tercihi olur. Durrell Koruma Grubu Büyükelçisi Henry Cavill, Durrell’den Sophia Floersch gibi Kart Sürücüleri için nasıl daha fazla alan yaratacağı konusunda başka fikirleri de olabilir. (herkes için daha fazla vahşi yaşam alanı sağlıklı)

Rosie O’Donnell ve Madonna çocuklar için haklar arayabilirler ve ikisi de büyük kadın Yönetmen Penny Marshall tarafından bir araya getirildi ve Bayan O’Donnell’in bir fikri zamanında ve gerekliyse, çocuk cinsel istismarını durduran aracın Thorn olduğuna inanıyorum. onaylardı; Çocuk anayasası bütün çocuklar için yazılmalıdır. Çocukların yasalarının yürürlüğe girmesi gerekiyor, böylece Sophia Floersch gibi gençler tüm dünyada güvende.

Penny Marshall Madonna’nın evlat edinmesi ve Evlat Edinilen çocukları temsil eden Rosie Odonnell burada olmaz. Penny Marshall yönetmenlik yapmadan ilerlerken, o zamanlar bir erkeğin sanatı, Sophia Floersch olmazdı.

Aktris Direktörü Penny Marshall özlenecek.

Üzgünüm, bu iyi yazılmış değilse, hala ölüm konusunda biraz duygusalım ve yönetmenle hiç karşılaşmadım.

WWFGifts fesoasoani e puipuia mea o totoe i lenei paneta o meaola faamolemole fai se foai @World_Wildlife

E manaʻomia lenei meafaigaluega THORN e manaʻomia lau fesoasoani. DONATE e fesoasoani e taofi le faʻaleagaina o le tamaititi @thorn

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s